Svetainės taisyklės

Viskas apie pirkimą šilumai.lt

Išsirinkus prekes ir užpildžius Jūsų kontaktinę informaciją, užklausa pasieks mūsų pardavimų skyrių ir su Jumis susisieks atsakingas vadybininkas, kuris patvirtins užsakymą, bei suteiks visą informaciją. Apmokėjimą, galite padaryti bankiniu pavedimu arba per PaySera platformą, mokėjimo paskirtyje nurodant sąskaitos numerį. Daugiau informacijos info@silumai.lt 

Pristatymas vykdomas pagal iš anksto sutartą datą. Prekės, kurios nėra sandėliuojamos, bus pristatomos tiesiogiai iš gamintojo sandėlio Europoje, taigi užsakymas gali trukti iki kelių savaičių. Pristatymai vyskta įmonės transportu arba siuntų tarnybos transportu. Daugiau informacijo info@silumai.lt 

Visos prekės gali būti grąžinamos remiantis LR Civilinio kodekso 363 straipsniu arba per 14 kalendorinių dienų, jeigu pakuotė yra gamikliškai uždaryta ir gaminys yra be pažeidimų, grąžinant kokybišką prekę, pateikti pirkimą įrodančius dokumentus. Daugiau informacijo info@silumai.lt 

Kataloge esančios prekės, tai mūsų parnerių/gamintojų pateiktos prekės. Visi grafiniai failai ar prekių aprašymai, gali būti apsaugoti autorystės teisėmis. Dėl grafinių failų ar kitos informacijos naudojimo, kuri yra skelbiama silumai.lt, prašome kreiptis į info@silumai.lt

Privatumo politika

1. Kas yra slapukas?

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kurią svetainė jums joje apsilankius išsaugo jūsų kompiuteryje arba judriojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė gali tam tikrą laiką „atsiminti“ jūsų veiksmus ir parinktis (pvz.: vietovę, paiešką, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų iš naujo įvedinėti kaskart lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

2. Kaip naudojame slapukus?

Siekdami analizuoti naudojimąsi šia Interneto svetaine, mes naudojame „Google Analytics“ ir kitus panašaus pobūdžio įrankius. Šie įrankiai generuoja statistikos ir kitą informaciją apie Interneto svetainės naudojimą pagal slapukus, kurie yra saugomi vartotojų kompiuteriuose. Informacija, surinkta apie apsilankymus Interneto svetainėje, yra naudojama ataskaitų apie Interneto svetainės naudojimą kūrimui. Šią informaciją saugo Google ar kitas paslaugos teikėjas. Slapukus taip pat naudojame atpažindami Jus, kaip ankstesnį Interneto svetainės lankytoją.

3. Tinklapio lankytojo teisės

3.1 Jūs galite pasirinkti, ar norite priimti slapukus. Jeigu nesutinkate, kad į Jūsų kompiuterį ar į kitą galinį įrenginį būtų įrašomi slapukai, galite pakeisti savo interneto naršyklės nustatymus ir išjungti visus slapukus arba įjungti / išjungti juos po vieną. Tačiau atkreipiame dėmesį, kad kai kuriais atvejais tai gali sulėtinti naršymo internete spartą, apriboti tam tikrų interneto svetainių funkcijų veikimą arba blokuoti prieigą prie svetainės. Išsamesnė informacija pateikta adresu www.AllAboutCookies.org arba www.google.com/privacy_ads.html .

4. Internetiniame puslapyje naudojami šių tipų slapukai:

4.1 Funkciniai slapukai: mes naudojame funkcinius slapukus, kurie leidžia prisiminti Jūsų pasirinkimus ir drauge efektyviai naudotis internetiniu puslapiu. Pavyzdžiui, slapukų dėka internetinis puslapis prisimena Jūsų pasirinktą kalbą, atliktas paieškas ar peržiūrėtus puslapius. Šio tipo slapukai nėra būtini internetinio puslapio veikimui, bet jie prideda daugiau galimybių ir Jūsų naršymą daro malonesnį.

4.2 Analitiniai slapukai: šio tipo slapukus naudojame siekdami suprasti, kaip lankytojai naudoja internetinį puslapį atrasti silpnąsias ir stipriąsias internetinio puslapio dalis, optimizuoti ir gerinti internetinio puslapio darbą bei toliau diegti pažangius sprendimus. Renkami duomenys apima Jūsų peržiūrėtus puslapius, Jūsų naudojamos platformos tipą, datos ir laiko informaciją, paspaudimų skaičių, pelės judėjimą ir naršymo veiklą, raktinius žodžius ir kitą tekstą, kurį renkate internetinio puslapio naršymo metu. Taip pat analitinius slapukus naudojame internetinėms reklamos kompanijoms, siekdami analizuoti vartotojų elgesį po to, kai jiems parodoma internetinė reklama. Mes nežinome kas Jūs esate, nes renkame tik anonimišką informaciją.

4.3 Privalomi slapukai: šie slapukai yra būtini, kad svetainė tinkamai veiktų ir todėl jų mūsų sistemoje išjungti negalima. Kad svetainę būtų lengviau naudoti, būtinais slapukais aktyvinamos pagrindinės funkcijos, pavyzdžiui, naršymo puslapiuose ir prieigos prie svetainės apsaugotų sričių. Be šių slapukų svetainė neveiks tinkamai. Šie slapukai yra būtini, kad Svetainė veiktų ir mūsų sistemose negali būti išjungti.

VIEŠA INFORMACIJA IR TREČIŲJŲ ŠALIŲ TINKLAPIAI/PROGRAMĖLĖS

Socialinių tinklų platformos ir susijusios programėlės. Mūsų internetiniame puslapyje gali būti integruotos trečiųjų šalių (Facebook, Instagram, Google ir kt.) teikiamų paslaugų funkcijos, todėl jeigu naudojate Facebook ar kitos trečiosios šalies prisijungimą, jos gali rinkti informaciją apie Jus, įrašyti Jūsų interneto naršyklėje slapuką, kad tinkamai funkcionuotu jų teikiamos paslaugos. Taip pat, mes vykdome veiklą įvairiuose socialiniuose tinkluose, todėl bendraudami su mumis ar siųsdami informacija naudojantis bet kuria platforma tai darote savo pačių riziką be lūkesčių į privatumą. Mes negalime kontroliuoti kitų šių platformų naudotojų veiksmų ar pačių platformų veiksmų. Naudojantis trečiųjų šalių platformomis Jūs vadovaujatės tų bendrovių privatumo politika.

Nuorodos į trečiųjų šalių platformas.

Mūsų internetinėje svetainėje gali būti nuorodos į kitus tinklapius, kurių privatumo politika gali skirtis nuo mūsų, todėl pateikdami bet kokią informaciją ar lankydamiesi kitoje interneto svetainėje, rekomenduojame atidžiai perskaityti tų bendrovių privatumo politiką.

Visą duomenų tvarkymą vykdo MB Prantus. MB Prantus, įsipareigoja ne perduoti asmens duomenų trčiosioms šalims, jeigu tai nėra būtina užsakymo įvykdymui.

Galite sužinoti, kokie duomenys yra kaupiami apie Jus, siųskite užklausą info@silumai.lt – galite prašyti duomenų koregavimo arba visiško jų pašalinimo iš mūsų duombazės.

VERTIMAS